Vampire K. - Info

17. února 2010 v 13:55
Příběh je o Yuuki Cross , 15-ti leté studetnce žijící a studující na Cross academy se svým o rok starším adoptivním bratrem Zerem ,se kterým se Yuuki snaží najít ztracené vzpomínky z dob před 10-ti lety.
Škola je rozdělena na Denní a Noční třídu.Většina lidí je fanoušky Noční třídy ,protože jsou úžasní a také elitní společenská vrstva.Yuuki a Zero jsou strážci školy a také znají tajemství Noční třídykaname-zero-vampire-knight-3110953-350-342 : že tito studenti jsou všichni upíři.
Nikdo kromě Zera,Yuuki a Kaiena (Jejich adoptivního otce a ředitele školy).Dále se pak dozvídáme různé informace o vedlejších postavách a to hlavně z Noční třídy.Yuuki zjistí ,že Zero byl před čtyřmi lety pokousán čistokrevným upírem ,před tím než přišel ke Crossům. Osudem všech upírů přeměněných čistokrevným je ten ,že dříve či postedi spadnou na Level E ( Level End) a stanou se neovladatelnými.A jediná možnost jak Zera zachránit je ,aby se napil krve z upíra ,který jej kousl.

Info o upírech z anime
V tomto anime jsou upíři imunní různým věcem z pověr jako např. česnek , stříbrný kříž , svěcená voda atd. Jediná věc ,která jim vadí je světlo ( né že by na něm shořeli ) , protože je pro ně velmi ostré.
Info o anime (obec.)
Vampire knight patří k delším manga příběhům,jeho tvůrkyně je Masturi Hino.Je vydáván naklatelstvím LaLa v Japonsku.Má přes 50 dílů a jeho anime verze je rozdělena na 2 řady po 13-ti dílech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama