Říjen 2010

čaj

28. října 2010 v 21:17
Ahoj, jestli nechápete ten nadpis, tak úplně v pohodě, já taky ne :D Prostě sem chci něco napsat, ale nwm, jaký mám dát nadpis a protože teď ten čaj piju..
No nic, jen jsem chtěla říct mým bývalým SB, že je mi líto že si mě smazali, ale já bych se jako SB, taky mít něchtěla, takže jim to nevyčítám :) Ale protože majá tak super blogy, sem je zařadila do "Super blogy" :D
A k těm zbývajícím SB, moc si vás vážím že ste si mě nechali.. :) Jo a kdyby něco, to že na vaše blogy nepíšu koment, neznamená že k vám nchodím..:)
Tak to je asi vše.. :D Jo a dalo mi práci napsat tenhle článek, protože mi blbne klávesnice a nejdemi napsat J, takže ho několikrát musím máčknout, než se napše :D Ale to e nepodstatný vedlešák :)
Tak zas zatím :)

:D

26. října 2010 v 19:57
Tak jo.. Asi ho rušit nebudu, vzhledem k srdcervoucím komentům předchozího článku :D :D ale nečekejte ode mě nějak moc výraznou aktivitu, nebo tak.. Prosrtě jednou za sto let přibide nějakej ten krátkej, bezduchej článek :D Tak moc SB nečekejte že vás budu každý den či týden obcházet, trakže si mě můžete smazat dopředu, jestli chcete, doufám že ne :D

Ruším..

25. října 2010 v 17:50
Asi tenhle blog zruším... už se mi sem od začátku školního roku vůbec nechce chodit.. Jste pro?